Ogrodzenie budowlane podczas robót ziemnych

Wynajem ogrodzeń budowlanych to pewna i trwała forma zabezpieczenia placu robót ziemnych przed przedostawaniem się na jego teren osób nieupoważnionych. Poznaj zalety tego rozwiązania i dowiedz się, jak w łatwy sposób z niego skorzystać.

Czym ogrodzić działkę budowlaną na czas trwania robót ziemnych

Do ogrodzenia terenu, na którym przeprowadzane są prace ziemne, doskonale nadadzą się ogrodzenia tymczasowe – np. w formie paneli czy ażurowej siatki.

Należy pamiętać, że ponieważ ogrodzenia wykorzystywane są w specyficznych warunkach, muszą przede wszystkim zapewniać całkowite bezpieczeństwo znajdujących się w ich pobliżu ludzi. Równie ważne jest dopilnowanie, by ogrodzenie było nie tylko solidne i odporne na uszkodzenia czy niesprzyjające warunki pogodowe, lecz również postawione w sposób umożliwiający wjazd ciężkich maszyn na teren robót.

Jeżeli więc chcemy mieć pewność, że będzie ono spełniało wszystkie te warunki, warto skorzystać z usługi firmy oferującej wynajem ogrodzeń budowlanych. Nie tylko dostarczy ona komponenty na miejsce, lecz również zamontuje je w profesjonalny sposób.

Wymogi, które musi spełniać ogrodzenie terenu robót ziemnych

Choć ogrodzenia budowlane wykorzystywane są przede wszystkim podczas prowadzenia prac budowlanych na wysokościach, ich zastosowanie jest konieczne również w przypadku robót ziemnych. Należy tu wziąć pod uwagę, że jeżeli głębokość wykopu na terenie działki budowlanej będzie przekraczać jeden metr, zastosowane ogrodzenie musi mieć wysokość sięgającą co najmniej 1,1 metra.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy zarówno wynajem ogrodzeń ażurowych, których zastosowanie zapewnia doskonałą widoczność, jak i mocne ogrodzenia z blachy trapezowej, które osłonią teren przed wzrokiem ciekawskich przechodniów. Wykorzystywane przez nas komponenty wykonane są w całości ze stali ocynkowanej, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne na działanie niesprzyjających czynników atmosferycznych.

Oprócz wynajmu ogrodzeń oraz fachowego doradztwa w zakresie ich właściwego doboru oferujemy również ich dowóz i profesjonalny montaż.

Leave a Reply